Sıkça Sorulan Sorular

Kariyerx.net üyelik formunu (dilerseniz Facebook, Google ve Linkedn hesaplarınızdan da giriş yapabilirsiniz) doldurduktan sonra üyelik işleminiz tamamlanmaktadır. Kendi hesabınıza ait kullanıcı sayfanızdan hareketleriniz takip edebilir, diğer üyeler ile iletişime geçebilirsiniz.
Kariyerx.net’te anonim olarak yorum yapabilir ve bilgi girebilirsiniz. Bu bilgiyi kimin paylaştığı görüntülenmez.
Kullanıcı, girmiş oldukları yorum ve bilgilerin altında yer alan düzenle/sil butonlarından yorumlarını düzenleyebilir ya da silebilirler.
Kullanıcılara, üye olduktan ya da yorum veya bilgi girtdikten sonra kayıt oldukları e-posta hesaplarına doğrulama linki gönderilir. Linke tıkladıktan sonra üyeliği doğrulanmaktadır. Ayrıca deneyimli editör ekibimiz girilen bilgilerin doğruluğunu detaylı çalışma ve araştırmalar ile kontrol eder ve onayladıktan sonra yayına girerler.
Bu konu tamamen sistemsel aksaklıklardan dolayı olabilir. E-postanızı doğru girdiğinize emin olduktan sonra sistem yoğunlulğunun geçmesi için bize süre verdiğiniz için çok teşekkürler. Detaylı yardım için merhaba@kariyerx.net adresinden iletişime geçebilirsiniz.
Tamamen kendi sunucumuz üzerinde barınan veri tabanımızda bilgileriniz kesinlikle 3. Partilerle paylaşmadığımızı Kullanıcı Sözleşmesi ile taahhüt ederiz.
Şirket bilgisi girildiği anda sistem yöneticileri tarafından onay bölümüne düşer. İçeriğinizin doğruluğu ve uygunluğu onaylandıktan sonra, site içerisinde şirket logosu ve diğer bilgiler görüntülenebilir duruma gelecektir.