QNB Finansbank

Finansbank A.Ş, 26 Ekim 1987 tarihinde Hüsnü Özyeğin'in önderliğinde 4 milyon dolar ödenmiş sermaye ile kurulmuştur. 2017 yılsonu net kârı 1 milyar 603 milyon TL olarak gerçekleşti. Toplam kredileri 82 milyar 683 milyon TL'ye, toplam aktifleri 125 milyar 857 milyon TL'ye, müşteri mevduat portföyü de 65 milyar 297 milyon TL'ye ulaştı. Toplam öz kaynaklar 12 milyar 155 milyon TL olarak gerçekleşti.
  • CEO: Mehmet Ömer Arif Aras
  • Web Adresi: https://www.qnbfinansbank.com
  • Toplam 1 Kişi Çalışıyor
  • Firma Sektörü: Bankacılık / Finans
  • Bulunduğu Ülke-İl: Türkiye - İstanbul

Sizler Tarafından En Çok Favori Alan Yorum

Yönetime Öneriler

-

Avantajlar

Çalışma ortamı ve iş arkadaşları oldukça sıcakkanlı.

Dezavantajlar

Göze çarpan bir dezavantajı bulunmamaktadır.


CEO: Mehmet Ömer Arif Aras

İletişim Bilgileri

Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No:215 Şişli - İstanbul

Email
qnbfinansbank@hs05.kep.tr
İnsan Kaynakları
dstk@qnbfinansbank.com

Düzeltme & Öneri

Çalışma Koşulları ve Ortamı

Qnb Finansbank Kristal Kule'de çalışma koşulları oldukça rahat. 8.30-17.30 arası çalışma saatlerinde 12.00-13.30 arası seçtiğiniz 60 dakikada şirket tarafından yemekhanede servis edilen öğle yemeğinizi yiyebilirsiniz. Bunun dışında sigara kullanımı vb. durumlarda 10'ar dakikalık molalarınız normal karşılanır. Ayrıca kulede lostra-terzi-kuaför gibi ihtiyaçlarınızı karşılamanız için uygun ücretle hizmetler verilmektedir. Bunun yanında gıda ihtiyaçlarınızı karşılamanız için Hub Cafe ve Migros gibi markalar bulunmaktadır.

Asgari ücret üzerinden 20 iş günü baz alınır. Örnek olarak haftanın 3 günü stajınız var ise 20/5x3=12 iş günü gitmiş sayılırsınız. 1600/20x12=960 TL maaş alırsınız.

Qnb Finansbank işe alım süreci 4 aşamadan oluşmaktadır. İlk aşama klasik CV incelemesidir. CV'niz tatmin edici olursa İnsan Kaynaklarıyla face to face bir görüşmede bulunuyorsunuz. CV'niz üzerinden daha önceki tecrubeleriniz ile alakalı bir takım sorular yönlendiriliyor, çok zorlayıcı bir görüşme değil genel olarak. bu aşamada da başarılı bulunursanız take-home olarak bir genel yetenek testine tabi tutuluyorsunuz. Bu testte basit Türkçe ve Matematik soruları bulunuyor. Son aşama ise birlikte çalışacağınız ekipten bir kaç kişi tarafından yapılıyor. Bu görüşmede de uygun görülürseniz resmi olarak bir QNB çalışanı oluyorsunuz.

Benzer Firmalar

QNB Finansbank firmasına benzer firmalara buradan göz atabilirsiniz.