Eczacıbaşı Yapı Gereçleri

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, VitrA markalı seramik banyo takımları, banyo mobilyaları, tamamlayıcı ürünler, akrilik banyo küvetleri ve duş sistemleri, Artema markalı armatür ve banyo aksesuarları ve Intema Mutfak markalı mutfak mobilyaları üretiyor.
  • Web Adresi: www.eczacibasi.com.tr
  • Toplam 50 Kişi Çalışıyor
  • Firma Sektörü: İnşaat
  • Bulunduğu Ülke-İl: Türkiye - İstanbul

Sizler Tarafından En Çok Favori Alan Yorum

Yönetime Öneriler

-

Avantajlar

Yemek - servis olanakları, ofisin konumu

Dezavantajlar

Yok


İletişim Bilgileri

Büyükdere Cad. Ali Kaya Sok. No:5 Levent 34394, İstanbul

Email
info@eczacibasi.com.tr
İnsan Kaynakları
insankaynaklari@eczacibasi.com.tr

Düzeltme & Öneri

Kariyer Test Sürüşü Stajı

Staja kabul aşamaları biraz uğraştırıcı ve zor olsa da, kaliteli zaman geçirebileceğiniz kendinizi geliştireceğiniz bir proje stajı oluyor. Ofis ve çalışma ortamı keyifli.

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Dış Ticaret Uzman Yardımcılığı için eczacıbaşının kendi sitesinde başvuruda bulundum. Yaklaış 1 ay içinde dönüş yapıldı. Öncelikle 3 kişi bilgisayar ortamında BULATS sınavına girdik. Sinav business english bilginizi ölçen bir sınav. TOEFL'a benziyor ama sınav süresi sizin cevaplarınıza göre azalıp kısalabiliyor. Daha sonra İK ve bölüm müdürünün bulunduğu bir mülakata çağırıdım. Mülakatta eğitim, durumu, deneyim gibi genel bilgiler üzerinden geçildi. Daha sonra pozisyon için hem ingilizce hem fransızca istendiği için frnasızca mülakat yapıldı. "Bir iş ortamında sizi motive/demotive eden şeyler nelerdir?" sorusu sorulmuştu. Bu ilk mülakattan sonra ikinci bir mülakata çağıırldım. Bu mülakatta çeşitli 4 tane case çözmem için 1 bucuk saat verildi ve daha sonra İK, Bölüm Müdürü ve Satış Müdürünün de katılımıyla cevaplarım üzerinden geçildi. 1 hafta sonra 3. mülakata çağrıldım, İK ve Bölge Satış Koordinatörü katılmıştı. Bölge koordinatörü ile genel bilgileri tecrübe vs. üzerinden geçildi ve daha çok karakterimi tanımaya yönelik sorular soruldu. Bunlardan biri "kendinizde beğendiğiniz 3 özellik nedir?" sorusuydu. 1 hafta sonra teklif yapıldı ancak kabul etmedim.

Benzer Firmalar

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri firmasına benzer firmalara buradan göz atabilirsiniz.